KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8369382
nr 836 9382
Träsnitt
Kina, 1900-tal, motivets mått: 40x26
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 juli 2013
kl 19:11:35
350 kr
200 kr
300 kr
400 kr
600 kr
500 kr